75. Dívka v klobouku
keramická glazovaná busta, barveně glazováno, značeno zezadu, mírná poškození
Materiál: keramika
Výška: 58 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.04.2018 19:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 300 Kč