75. Jambor Josef (1887-1964)

olej na kartonu, nesignováno, posudek PhDr.Zachař, 63,5x45cm, rámováno 77,5x60cm

Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč