241. Krajina
Autor: Jan Karel
(1914 Příbram - 1995 Příbram)
signováno vpravo dole, blondel rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 42 cm, výška: 60 cm, rámování: 75 x 57 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.12.2017 22:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč