75. Nečitelná signatura
kombinovaná technika na papíře, sig. PD, datováno70, rozměr 43 x 28 cm, paspartováno, rámováno 67x49 cm, bez skla
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč