75. Šumava
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1941
Šířka: 47 cm, výška: 36 cm, rámování: 47 x 57
Konec dražby: 06.10.2021 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč