Hrbek - Portrét dívky

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1964
Šířka: 35 cm, výška: 45 cm, rámování: 61 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.11.2020 20:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč