Polabí
Autor: Jaroslav Grus
(1891 Pardubice - 1983 Praha)
signováno vpravo dole, datováno vlevo dole, značeno 110/150
Technika: serigrafie, datace: 1981
Šířka: 42 cm, výška: 28 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.04.2024 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč