245. Slunce nad jezerem
Autor: Jaroslav Grus
(1891 Pardubice - 1983 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 68 cm, výška: 49 cm, rámování: 77,5 x 94,5
Konec dražby: 06.03.2024 22:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč