Podél říčky

Autor: Jaroslav Grus
(1891 Pardubice - 1983 Praha)

signováno vpravo dole, datováno vlevo, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, datace: 1976
Šířka: 42 cm, výška: 30 cm, rámování: 46 x 56 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč