Stařenka

Autor: Venda Truhlářová

signováno tužkou vpravo dole, paspartováno
Technika: lept na kartonu
Šířka: 21,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 11.05.2020 20:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč