Horská krajina
Autor: Dana Sokolová
(1929 Hradec Králové)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 37 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 35 x 47,5 cm
Konec dražby: 08.11.2023 21:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč