Cařihrad
Autor: Jaroslav Šimůnek
(1872 Praha - 1939 Kouřim)
Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu, datace: 1930
Šířka: 58 cm, výška: 43 cm, rámování: 53 x 68 cm
Konec dražby: 19.12.2023 20:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč