78. Moře
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, blondel rám
Technika: olej na kartonu, datace: 1957
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 36 x 46 cm
Konec dražby: 18.06.2019 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč