77. Snopy
včetně tajné skřínky, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 40 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč