204. Zvířata
Autor: Emanuel Litoš
(1912 Praha - ?)
tepaný měděný plechový reliéf, signováno vlevo dole, orámováno dřevěnou lištou
Materiál: měď
Šířka: 100 cm, výška: 27 cm
Konec dražby: 04.11.2020 21:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč