Černá kresba I.

Autor: Eva Míčková
(1946 Praha)

Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: tuš
Šířka: 58 cm, výška: 40 cm, rámování: 61 x 76 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 25.09.2023 21:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč