Černá kresba II.
Autor: Eva Míčková
(1946 Praha)
Signováno dole uprostřed, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: tuš
Šířka: 40 cm, výška: 49 cm, rámování: 71 x 60,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.09.2023 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč