14. Bodlák a pastely
Autor: Josef Hron
(1915 Valtínov, Kunžak - 2006 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 42 cm, výška: 48 cm, rámování: 62 x 56
Konec dražby: 13.05.2024 20:04 SELČ
Zbývá: 12d 8h 4m 10s
Vyvolávací cena: 8 500 Kč