Bludné kameny
Autor: Josef Hron
(1915 Valtínov, Kunžak - 2006 Praha)
Signováno vpravo dole, olištováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 60,5 cm, rámování: 63 x 53 cm
Konec dražby: 04.03.2024 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč