21. Bludné kameny

Autor: Josef Hron
(1915 Valtínov, Kunžak - 2006 Praha)

Signováno vpravo dole, olištováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 60,5 cm, rámování: 63 x 53 cm

Konec dražby: 04.03.2024 20:10 SEČ

Zbývá: 11d 8h 10m 3s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč