Harmonikář
Autor: Oldřich Lasák
(1884 Zdětín - 1968 Ostrava)
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1923
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm, rámování: 53 x 39 cm
Konec dražby: 25.09.2023 21:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč