161. Selka v kroji
Autor: Oldřich Lasák
(1884 Zdětín - 1968 Ostrava)
signováno a datováno vlevo, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: akvarel, datace: 1924
Šířka: 33 cm, výška: 42,5 cm, rámování: 69 x 54
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.04.2023 21:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč