225. Zrození

Autor: Antonín Majer
(1882 Praha - 1963 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 13 cm, rámování: 30 x 35 cm

Konec dražby: 25.09.2018 21:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč