494. Koupání
Autor: Antonín Majer
(1882 Praha - 1963 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 23 cm, výška: 29 cm, rámování: 34 x 28 cm
Konec dražby: 10.02.2020 19:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč