167. Kolotoč
Autor: Vladimír Silovský
(1891 Libáň - 1974 Praha)
Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept, datace: 1978
Šířka: 11 cm, výška: 15 cm, rámování: 30 x 24 cm
Konec dražby: 23.11.2021 20:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč