232. Náhrobky

Autor: Adolf Kašpar
(1877 Bludov - 1934 Železná Ruda)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 21 cm, rámování: 35 x 37 cm

Konec dražby: 25.09.2018 21:55 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč