78. Náměstí V.
signováno na reversu, volný list
Technika: akvarel
Šířka: 36 cm, výška: 30 cm
Konec dražby: 23.03.2021 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč