78. Stavení
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 30 cm, výška: 24 cm, rámování: 30 x 40 cm
Konec dražby: 22.06.2022 19:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč