78. Toufar - chalupa v zimě
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 70 cm, výška: 42 cm, rámování: 55 x 84 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 10.05.2021 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč