Úsměv, prosím
volný list, signováno značkou v tisku vpravo dole
Technika: litografie
Šířka: 27 cm, výška: 42 cm
Konec dražby: 20.09.2023 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč