Muž v kožuchu

Autor: Josef Václav Myslbek jr.
(1884 Praha - 1963)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 12 cm, výška: 22 cm, rámování: 39,5 x 28,5 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč