120. Převoz
Autor: Petr Dillinger
(1899 Český Dub - 1954 Praha)
signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno. paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 31 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 62 x 53 cm
Konec dražby: 23.06.2022 19:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč