259. Konvolut dřevorytů
Autor: Jan Vácha
3 ks dřevořytů, volné listy, každý zvlášť signován vpravo dole
Technika: dřevoryt
Šířka: 24,5 cm, výška: 35 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.06.2022 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč