165. Rytíř
Autor: Jan Skramlík
(1860 Praha - 1936 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno v původním blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 92 x 52 cm
Konec dražby: 25.09.2018 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč