79. Neurčený autor
olej na sololitu, 16x10,5cm, rámováno 13,5x19,5cm, cca 1950
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč