3. Řeka
Autor: Robert Piesen
(1921 Jindřichův Hradec - 1977 Haifa, Izrael)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno, písemný posudek PhDr. Luďka Jirásko, CSc
Technika: olej na malířské desce, datace: 1962
Šířka: 61 cm, výška: 90 cm, rámování: 106 x 76,5 cm
Konec dražby: 12.04.2023 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 15 000 Kč