9. Zátiší s hroznem

Autor: Robert Piesen
(1921 Jindřichův Hradec - 1977 Haifa, Izrael)

signováno a datováno vpravo nahoře, malba krakelovaná, původní poškozený rám, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně, datace: 1957
Šířka: 56 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 58 x 68 cm

Konec dražby: 04.03.2019 19:21

Zbývá: 14d 9h 55m 34s

Vyvolávací cena: 30 000 Kč