195. Portrét prof. J. F. Hrušky
Autor: Karel Špillar
(1871 Plzeň - 1939 Praha)
Signováno a datováno s popisem vlevo dole v kameni, na reversu dobové věnování, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie, datace: 1927
Šířka: 35 cm, výška: 47 cm, rámování: 62 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 21:04 SELČ
Zbývá: 8d 13h 43m 23s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč