1. Zimní krajina
Autor: Jaroslav Panuška
(1872 Hořovice - 1958 Kochánov)
signováno vpravo, součástí prodeje je originální posudek Mgr. Vlastimila Tetivy, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 66 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 81 cm
Konec dražby: 27.01.2020 20:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč