137. První sníh
Autor: Jaroslav Panuška
(1872 Hořovice - 1958 Kochánov)
signováno vlevo dole, rámováno
Certifikát pravosti přiložen
Certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm
Konec dražby: 25.09.2018 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč