8. Akt dívky
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 34 cm, výška: 45 cm, rámování: 52 x 41 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.03.2022 19:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč