8. Ferater - V širém lese
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1928
Šířka: 60 cm, výška: 47 cm, rámování: 65 x 79 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.11.2021 19:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč