8. Moser - Vesnička v údolí

Signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 48,5 cm, výška: 68 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.05.2021 20:04 SELČ

Aktuální cena: 1 Kč

Zbývá: 8d 10h 15m 5s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč