14. Hlava muže, rok 1944
Autor: Svata Hajerová Filipová
(1917 Plumlov - 1979)
autorská sádrová plastika, Hlava muže, patinováno ve stylu bronzu, signováno na plintě, datováno, pochází přímo z ateliéru autorky
Technika: plastika, materiál: sádra, datace: 1944
Výška: 46 cm
Konec dražby: 24.09.2017 18:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč