Žena s biblí

rámováno, signatura vpravo dole
Technika: olej na kartonu, materiál: fixováno na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 41 cm, rámování: 58 x 50,5 cm

Konec dražby: 27.09.2021 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 600 Kč