80. Lochman Jiří *1951
Olej na překližce, Had z pohádky, sign. PD, 1980, 30x53cm, rám 40x62,5cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč