80. Štěpánová Dita * 1973
olej na plátně, Květina, rozměr 50 x 30 cm, nerámováno
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 200 Kč