80. Zámek na kopci
signováno a datováno vpravo dole, pasartováno, zaskleno a rámováno
Technika: dřevoryt, datace: 1961
Šířka: 25 cm, výška: 26 cm, rámování: 46 x 41 cm
Konec dražby: 22.06.2022 19:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč