123. Skály
Autor: Karel Vik
(1883 Hořice - 1964 Turnov)
signováno vpravo dole, iniciály vlevo dole
Technika: dřevoryt
Šířka: 14,5 cm, výška: 19 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.02.2024 20:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč