140. Bílý kříž

Autor: Jan Jarolímek

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 40 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 25.09.2018 20:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč