81. Růže ve váze
signováno a datováno vlevo dole
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1923
Rámování: volný list
Konec dražby: 15.11.2021 19:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč